23 Nisan 2013 Salı

Mino'nun Siyah GülüSevdiğin birine hediye edilebilecek en güzel şeylerden biridir kitap. Sevdiği tür konusunda tereddütün yoksa, zevklerini az-çok bildiğin bir kitapsevere önceden okuyup beğenmiş olduğun bir kitap hediye etmek gayet isabetli olur  kanımca.  

İşte "Mino'nun Siyah Gülü" sevgili kız kardeşimin böyle isabetli bir seçimidir benim için. Birkaç gün önce bitirdiğim bu güzel hediyem Hüsnü Arkan'dan okumuş olduğum ikinci kitap. 

(Daha önce de çok severek okuduğum diğer bir eserini şurada paylaşmıştım sevgili kitapseverler:)

Yine şiir gibi bir dil... 

Derine işleyen hikayeler...

Akıcılık, özgünlük, samimiyet...

Kızkardeşime -diğer eseri de kendisi önermişti zaten seveceğimi düşünerek- buradan ikisi için de tekrar teşekkür ediyorum ve ben de sevgili kitapsever blogcan dostlarıma  öneriyorum...

Keyifli okumalar...

Bir de unutmadan (başlayalı birkaç gün oldu ama olsun, duymayanlar olabilir yine de ;) güzel bir duyuru:"TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile bu sene 18. düzenlenecek olan İzmir Kitap Fuarı 20-28 Nisan 2013 tarihleri arasında Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda ziyaretçilerine açılacak. Bu yıl da fuarda imza gününden seminerlere kadar bir çok etkinlik düzenlenecek.
Girişin ücretsiz olduğu 18. İzmir Kitap Fuarı, her gün 11.00-20.00, kapanış günü 28 Nisan 2013 tarihinde ise 11.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir."

Etkinlik programı ve imza günleri için ayrıntlı bilgi:Henüz ben de gitmedim. 

Umuyorum uzun uzun gezecek zaman ayırabilirim.

Kitaplı günler herkeslere!

4 yorum:

 1. Canım aynı fikirdeyim kitap konusunda..kesinlikle en güzel hediye kitap severler için..Kitap fuarları harika oluyor kitap kokusu yetiyor insana :)
  Sevgilerimle..

  YanıtlaSil
 2. kitap dünya üzerinde verilebilecek olan en güzel hediyedir, kesinlikle :)
  Fuarı İstanbul'a gelerek kaçırdım ben kahretsin. Gidersen benim için de gez :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. gidebilirsem söz, senin için de gezerim ;)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...